DermaTouch, Uzm. Dr. Seçil Taşkın ve Uzm. Dr. Esra Arısoy’un deneyimlerini ve uzmanlıklarını birleştirip İzmir’de faaliyet gösteren dermatoloji kliniğidir.

Dermatoloji; deri birimi olarak bilinen ciltteki hastalıklara ve bunların tedavisi ile ilgilenen tıp disiplinine denir. İnsan vücudu için son derece önem taşıyan derinin her türlü rahatsızlığı incelenmekte ve tedavi edilmektedir.

Toplum arasında cildiye olarak bilinen dermatoloji kavramı deri haricinde; deri eklerine (tırnak, saç, ter bezleri), cinsel yolla bulaşan rahatsızlıkların ve dudak- ağız içi gibi mukoza bölgelerin tedavisinde de rol oynamaktadır. Dermatologlar; derinin genel işleyişi, saç, tırnak ve ağız içi rahatsızlıklarının tanısını belirleyerek tedavisini gerçekleştirir. Deri enfeksiyonları, saç, tırnak mantarı, egzama ve Behçet hastalığı gibi birçok önemli hastalık da dermatolojinin ilgi alanına girmektedir.

DermaTouch aşağıdaki tedaviler ile hizmetinizdedir.

  • Cilt Hastalıkları
  • Botoks Tedavileri
  • Dolgu Uygulamaları
  • Mezoterapi
  • Dermapen Tedavisi
  • Cilt Bakımı
  • Altın İğneli Radyofrekans
  • Q Switch ND Yağ Lazer
  • Veloce BB Lazer

Uzm. Dr. Esra Arısoy Kimdir?

Uzm. Dr. Esra Arısoy, temel eğitimini Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimini 2009 senesinde Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji alanında tamamlamıştır. Dr. Esra Arısoy mecburi hizmetini tamamladıktan sonra özel hastane bünyelerinde Dermatoloji Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmiştir. Yaklaşık 11 yıllık bilgi ve deneyimiyle İzmir’de kendi kliniğini açmaya karar vermiştir. İzmir Karşıyaka’da Uzm. Dr. Seçil Taşkın ile birlikte kendi kliniklerinde hizmet vermektedirler.

Uzm. Dr. Seçil Taşkın Kimdir?

Uzm. Dr. Seçil Taşkın, 2010 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2014 yılında Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Dermatoloji Anabilim dalında uzmanlığını tamamlamıştır. Türkiye Dermatoloji Derneği, Dermaonkoloji Derneği ve Türkiye Dermatoveneroloji Derneği üyesidir. Uluslararası başta olmak üzere ulusal toplantılarda da sözel sunumlar gerçekleştirmiştir. Türk ve uluslararası dergilerde yayınları mevcuttur. Alanında uzman Dr. Seçil Taşkın tedavilerine Uzm. Dk. Seçil Taşkın’la birlikte açtıkları kliniklerinde devam etmektedir.