Dermapen Tedavisi

Sağlıklı, düzgün ve güzel bir cilde sahip olmak insanların kendi özgüvenlerini kazanması ve güzel görünmeleri açısından son derece doğal istekleridir. Sosyal ve psikolojik açıdan da yine bireylerin kendilerini fazlasıyla rahat hissetmelerini sağlayan güzel görünümlü ciltler sayesinde insanlar çeşitli sorunları da geride bırakacaklardır. Buna göre ciltte özellikle de mimik bölgelerde oluşan ince çizgiler, lekeler, kırışıklıklar ve genişlemiş gözenekler çeşitli sorunlara ve hoş olmayan görüntülere sebep olur. Uzun yıllardır erkekler ve kadınlar ciltlerindeki bu sorunlar için çeşitli tedavi yöntemlerine başvurmuşlar ve araştırmalar da yapmışlardır. Bu bağlamda cildin daha sağlıklı, canlı ve genç bir görünüm kazanması açısından talep edilen yöntemlerden biri de dermapen tedavisidir. Dermapen tedavisi ile daha güzel ve özel ciltlere sahip olunabilir.

Dermapen; mikroiğne olarak da bilinen bir cilt yenileme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde mikro iğneler vasıtasıyla ciltteki epidermis olarak isim verilen üst tabakaya ve altındaki dermis tabakaya mikro iğne uygulaması gerçekleştirilir. Böylece cilt sorunlarının oluştuğu bölgedeki kolajen üretimi tetiklenir, cilt yenilenerek bölgedeki sorunlar giderilir.

Dermapen Kimlere Uygulanır?

Son dönemlerde insanlar ciltlerinde oluşan leke, sarkık, kırışık ve çizgiler nedeniyle çeşitli tedavi yöntemlerine başvurmuşlardır. Bu tedaviler kapsamınca dermapen tedavisi, cilt gençleştirme için en idealidir. Yaşlanmaya bağlı olarak cilt sorunları yaşayan herkese dermapen tedavisi uygulanabilir. Dermapen tedavisi ile iyileştirilmesi hedeflenen cilt sorunları şunlardır:

  • Yaşlılık lekeleri,
  • Sivilce lekeleri,
  • Yara izleri,
  • Genişletilmiş lekeler,
  • Cilt tonunda meydana gelen düzensizlikler

Tüm bu sorunlar dermapen tedavisi ile ortadan kaldırılması hedeflenen sorunlardır. Dermapen tedavisi görerek bu tür sorunlardan uzaklaşmak isteyenler İzmir’deki Derma Touch ile tanışarak sorunlarına çözüm arayabilirler.

Dermapen Tedavisi Fiyatları

Dermapen tedavisi fiyatları tedaviyi uygulayan hekimin deneyimi, mesleki tecrübesi ve tedavinin uygulandığı bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İzmir ve bölgesinde yer alan, çeşitli cilt sorunlarıyla karşı karşıya olan kişilerin Derma Touch’a gelerek sorunlarına çözüm aramaları mümkündür. Son derece etkili ve kolay tedavi yöntemlerini sizlere sunarak istediğiniz cilde sahip olmanızı sağlayan Derma Touch, en uygun fiyatlı dermapen tedavi yöntemiyle hizmetlerini sürdürmektedir.

Yaşlanmaya bağlı olarak ciltlerinizde meydana gelen sarkma, kırışıklık, çizgi, göz altı kırışıklığı, dudak çevresi kırışıklığı, alın çizgileri ve daha birçok cilt sorunu için Derma Touch’tan dermapen tedavisi için randevu alabilir ve cilt gençleştirme operasyonuna girerek çok daha sağlıklı, dinç bir cilde sahip olabilirsiniz.